Menu Strony

Statystyki

Odsłon : 221270
Oferta stała PDF Drukuj Email

 

OFERTA STAŁA

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Krośnie Odrzańskim od wielu lat w swojej ofercie ma programy adresowane do odbiorców w różnym wieku (nauczycieli, rodziców i uczniów). Stanowią one istotny trzon działalności statutowej naszej placówki. Oprócz badań diagnostycznych (psychologicznych, pedagogicznych, logopedycznych czy zawodoznawczych), psychoprofilaktyki, terapii i doradztwa proponujemy badania przesiewowe dzieci przedszkolnych już od 3 roku życia. Rodzice dzieci od 3 miesiąca życia mogą skorzystać z profesjonalnej porady, diagnozy zespołu specjalistów. Ważna jest dla naszych klientów możliwość skorzystania ze specjalistycznej diagnozy surdopedagoga, tyflopedagoga. Zajmujemy się także diagnozą dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju (autyzm, zespół Aspergera).


Opiekunowie prawni, nauczyciele, terapeuci, wychowawcy oraz pracownicy różnych instytucji, działających na rzecz dziecka mają możliwość skonsultowania zachowań, sytuacji, problemów, z którymi na co dzień się stykają. Dynamicznie rozwija się działalność terapeutyczna, zarówno indywidualna, jak i grupowa.

Oferta stała jest uzupełniana o aktualne treści, a systematyczna modyfikacja przyczynia się do wzrostu zainteresowania ze strony naszych klientów.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty:


  • OFERTA PROGRAMOWA DLA UCZNIÓW,

  • OFERTA PROGRAMOWA DLA RODZICÓW,

  • OFERTA PROGRAMOWA DLA SZKÓŁ.

 

 

Joanna Szewczyk

dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Krośnie Odrzańskim